Klātienes pasākumu kalendārs

ONLINE MEISTARKLASES TAVAI IZAUGSMEI

 

RĒZIJA KALNIŅA

,,Kā būt savas dzīves režisorei?

Vai esi domājusi par to, ko vēlies savā dzīvē panākt? Kādiem sapņiem esi atmetusi ar roku, un kādēļ? Kad pēdējo reizi esi bijusi priecīga? Un tagad pavisam godīgi – vai Tu tāda gribētu kļūt?

Rēzijas Kalniņas meistarklasē uzzināsi, kā vadīt savu dzīvi mērķtiecīgi, vienlaikus saglabājot rotaļīgumu. Caur personiskiem Rēzijas pieredzes stāstiem atklāsi, kā dzīvot saskaņā ar sevi un ko darīt šķietamas bezizejas situācijās.

Iegūsti pārliecību, ka dzīvi patiešām var dzīvot rotaļājoties. Un iegūt no tās daudz vairāk, nekā spēj iedomāties!

VAIRĀK
 

LIENE URESINA

,,Kā kļūt par sievieti, kurai ir viss, ko tā vēlas?

Vai Tu esi kādreiz jutusies apmaldījusies? Neziņā, kā rīkoties tālāk? Vai Tev kādreiz ir zudusi ticība pašas spēkiem?

Sasniegumu kouča Lienes Uresinas meistarklasē Tu uzzināsi, kā mainīt savu domāšanas veidu, lai gūtu panākumus biznesā un dzīvē. Liene Tev atklās tās likumsakarības, kuras praktizējot ikdienā, progress būs neapstādināms un veiksme vienmēr nostāsies Tavā pusē.

Šajā pasaulē nav nekā neiespējama! Ir jāprot tikai atrast īstos ceļus, kas ved uz mērķi.

VAIRĀK
 

OLGA KOLOTOVA

,,Kā būt stilīgai bildēs un dzīvē?

Tu esi atradusi savu fotogrāfu, un tuvojas gaidītā fotosesija. Pienācis brīdis, kad sāc domāt, ko vilkt mugurā. Kurš būs tas apģērbs, kurā izskatīsies vislabāk? Kā to izvēlēties?

Uzzini, kā veidot pārdomātu un mūsdienīgu stilu, kādiem apģērbiem un aksesuāriem teikt ,,jā", bet no kādiem izvairīties, lai justos pārliecināta par savu koptēlu!

VAIRĀK
 

ININ NINI

,,Ceļš uz savu autentisko būtību

Kas ir tas, ko Tu redzi, raugoties uz sevi spogulī? Kas Tu esi patiesībā? Kā Tu vēlies justies savā dzīvē?

Lai justos patiesi laimīga un piepildīta, ir jāatklāj sava autentiskā būtība. Tev ir jābūt drosmīgai un jāstājas uz pārmaiņu ceļa.

Dvēseles pavadone un augu mistiķe ININ NINI, kura sievietes arhetipus un sapņu zinības ir apguvusi pie Peru šamaņiem un antropoloģijas zinātnes leģendām, parādīs veidus, kā nomest sabiedrības uzspiestās važas un atrast ceļu pie savas patiesās būtības.

VAIRĀK
 

LIĀNA BRŪVERE

,,Kā pozēt kamerai, lai sev patiktu?

Kā radīt bildes, kurās izskaties patiesi pārliecināti un skaisti? Kā smaidīt kamerai, un kā paslēpt slēpjamo? Kā apģērbs var palīdzēt izcelt skaistas ķermeņa līnijas?

Fotogrāfes Liānas Brūveres meistarklasē uzzināsi, kā pozēt fotokamerai, lai Tu būtu gandarīta par rezultātu. Praktiski ieteikumi palīdzēs Tev pareizi strādāt ar savu ķermeni. Uzzināsi, ko darīt ar rokām un kāpēc nevajag ievilkt vēderu. Liāna arī parādīs, kādus filtrus izvēlēties bilžu un video apstrādei sociālos tīklos.

Lai katra bilde un video, ko radi Tu pati vai kāds cits, atainotu skaistāko Tevis versiju!

VAIRĀK
 

BAIBA PRINDULE-RENCE

,,Kā radīt svētkus ikdienā?

Kur likt svečturus uz svētku galda? Kādu galdautu izvēlēties ģimenes vēlajām brokastīm? Cik garus ziedus kārtot vāzēs? Kā pārkārtot viesistabu viesu uzņemšanai?

Vides māksliniece Baiba Prindule-Rence ar 10 gadu pieredzi kāzu, fotosesiju un pasākumu dekorēšanā atklāj savas profesijas noslēpumus, lai Tu varētu radīt iedvesmojošu vidi un sajūtu ne tikai svētkos, bet arī ikdienā.

VAIRĀK

Drīzumā būs

 

AIGA VECKALNE

,,Kā valodu padarīt par spēcīgu sava zīmola sastāvdaļu?”

Valoda nav tikai saziņas līdzeklis. Ar to Tu demonstrē savu inteliģenci, komunikācijas prasmes, domu unikalitāti un spriestspēju. Kopta valoda ir būtiska Tava zīmola sastāvdaļa. Tā palīdz izveidot tēlu, kas ir ietekmīgs, iedarbīgs un īpašs. Uzzini, kā veidot savu individuālo valodas stilu. Kā komunicēt lietišķajā vidē. Kā veidot jēgpilnus ierakstus sociālajos tīklos. Kā izvēlēties frāzes, kuras nodod vēstījumu un ir saprotamas. Gramatika, interpunkcija un citi noderīgi padomi, lai uzrakstītu jebkuru tekstu, izveidotu runu vai ierakstu. 

VAIRĀK
 

KATRĪNA OŠLEJA

,,Emocijas un līderība - kā kļūt par vēl labāku vadītāju?”

Kas man jādara, lai kļūtu par vēl labāku vadītāju? Kā iedvesmot sevi un komandu? Kā iemācīties savaldīt emocijas darba vidē? Kā vadīt sarunu, lai iegūtu godīgu atgriezenisko saiti? Kāpēc svarīgi atzīt, ka Tu drīksti kļūdīties? Ja šī ir arī Tava ikdiena, tad sagatavo pierakstus, jo Katrīna ne tikai dalīsies, bet lūgs Tev aktīvi līdzdarboties, lai Tu pati sev kļūtu par vēl labāku vadītāju.  

VAIRĀK

Rēzija Kalniņa

Aktrise un režisore

VAIRĀK

Baiba Prindule-Rence

Vides māksliniece

VAIRĀK

Olga Kolotova

     Modes stiliste     

VAIRĀK

Liene Uresina

Sasniegumu koučs

VAIRĀK

Liāna Brūvere

Sievišķīguma fotogrāfe

VAIRĀK

ININ NINI

Dvēseles pavadone

VAIRĀK

Piesakies jaunumiem

Pieredze. Zināšanas. Iedvesma.