Iegūsti pieeju visām meistarklasēm

RAIDĪJUMI

Pašapziņa. Saruna ar Kristīni Komarovsku un Kristīni Krūzi - Hermani

Pašapziņa un tās mainīgā daba, ko darīt, ja tās trūkst, kur to meklēt un kā atpazīt, nosaukt un atdalīties no sava “iekšējā kritiķa”, lai Junga vārdiem sakot, izdarītu visbailīgāko lietu dzīvē – pilnībā pieņemtu sevi? Amoralle Level Up seja un balss Kristīne Krūze – Hermane sarunājas ar Amoralle Level Up podkāstu un raidījumu producenti Kristīni Komarovsku par tēmu “PAŠAPZIŅA”. Inese Ozola min, ka vēlētos visām sievietēm “uzdāvināt” pašapziņu, ja tas būtu iespējams, bet varbūt noskatoties šo raidījumu, jūs saņemsiet ceļa norādes, kur to meklēt, atrast no jauna un kā to saglabāt, lai dzīvotu laimīgāku dzīvi, kurā uzņemies atbildību par savu laimi, esot līdzjūtīga pret sevi un protot justies garšīga sev un citiem! Raidījumā savus vēstījumus par pašapziņu nodod arī “Ugunsskolas” radītāja Laura Dennler un mūziķe Māra Upmane – Holšteine, kā arī brīnišķīgās Amoralle Level Up sekotājas . Amoralle Level Up ir šeit, lai celtu Tavu pašapziņu!

Svētki un dzīves svinēšana. Saruna ar Baibu Prinduli-Renci un Grētu Peidi

Amoralle Level Up raidījuma 2. epizodē par svētku un dzīves svinēšanu sarunājas aktrise, režisore un diskusijas vadītāja Kristīne Krūze – Hermane ar divām ļoti radošām, spontānām, ideju pārpilnām svētku un dzīves svinētājām - stilisti, TV personību, uzņēmēju Grētu Peidi un profesionālu vides stilisti, dekoratori Baibu Prinduli-Renci. Raidījumā par svētkiem kā būtisku dzīves sastāvdaļu gan ikdienā, gan īpašos brīžos. Par svētkiem, kas dod pievienoto vērtību dzīvei un par dzīves svinēšanu un to, kā to ieviest savā dzīvē. Baiba un Grēta dalās padomos un ieteikumos par to, kā pārsteigt savus draugus un mīļos, par to, kā sarīkot svētkus bez budžeta un kāda ir svētku loma ģimenes un valsts kontekstā. Vai svinēt var iemācīties katrs un kā to sākt darīt? Skaties un iedevesmojies svētkiem savā dzīvē ar Amoralle Level Up!

Sieviete un karjera. Saruna ar Rēziju Kalniņu un Liānu Brūveri

Pirmajā Amoralle Level Up raidījuma epizodē par karjeru un tās lomu sievietes dzīvē sarunājas aktrise, režisore un diskusijas vadītāja Kristīne Hermane-Krūze ar divām spilgtām, iedvesmojošām un drosmīgām sievietēm. Viena no tām aktrise, režisore, mūzikas un drāmas telpas “OratoriO” sirds - Rēzija Kalniņa savas dzīves laikā ir pārdomājusi karjeras nozīmi vairākkārt, bijusi gatava pat uz brīdi no tās attiekties mīlestības vārdā, savukārt otra viešņa fotogrāfe Liāna Brūvere, pazīstama arī kā Koshum, reiz darbojusies finanšu nozarē un kādā brīdī ir pilnībā mainījusi savu nodarbošanos. Viņām ir ko teikt par karjeru un par to, ko tā nozīmē sievietes dzīvē, ko nozīmē drosmīgi lēmumi un kādas ir lielākās bailes. Karjera katras sievietes dzīvē, protams, nozīmē kaut ko citu, bet, vai to ir iespējams savienot ar ģimeni, vai tā dara laimīgu un vai mājsaimnieces loma var būt karjera?

Piesakies jaunumiem

Pieredze. Zināšanas. Iedvesma.